top of page

Tüm Hikayemiz

Hakkımızda

Biz kimiz, ne yapıyoruz, size ne sunuyoruz

Bu biziz:

Boltzing ; Yenilenebilir enerji, otomasyon, makine mühendisliği, tıbbi teknoloji, inşaat ve iletişim gibi çok çeşitli uygulamalar için yüksek kaliteli ve güvenli  kabloların  üreticisidir . Tüm şirket çalışanlarımızla, mütevazi ve modern kablo fabrikamızı 1989 yılından bu güne 32 yıldır  Silivri merkezimizde  işletiyoruz. Tüm dünyadaki pazarlara ve müşterilere hizmet veriyoruz ve bu nedenle 32 yılı aşkın süredir önemli kablo üreticilerinden biriyiz.

Bu bizim yaptığımız şey:

Standart ürünlerimizin yanında müşteriye özel tasarlanmış özel kablolar da üretiyoruz. 

 • Koaksiyel kablolar

 • Kumanda kabloları

 • Veri iletişim kabloları

 • Yangın alarm kabloları

 • Aleve dayanıklı kablolar

 • Kamera kabloları

 • Telefon Kabloları

 • Enerji Kabloları

 • Projeye özel kişiselleştirilmiş kablolar

Sana teklif ediyoruz:

Bilgi birikimimiz ve kapsamlı pazar bilgimiz sayesinde, kablo çözümlerimizi tam olarak sizin özel uygulamanız için geliştirebilir ve üretebiliriz. Planlama ve prototip yapımından kendi test laboratuvarımızdaki fonksiyon ve yük testlerine kadar  isteklerinize göre  sizi en başından itibaren destekliyoruz .

Birçok uygulama alanı için endüstri uzmanlığı

Özel kablolarımız ve kablo sistemlerimiz şu alanlarda başarıyla kullanılmaktadır:

 • Tıbbi teknoloji

 • Makine Mühendisliği

 • Endüstriyel Otomasyon

 • Robotik

 • Ölçme ve kontrol mühendisliği bilimi

 • Özel uygulamalar

Misyonumuz

"Boltzing olarak en güvenli kablo üreticisi sloganımızı kendimize rehber edinerek 32 yılı aşkın süredir özel kablolar ve kablo sistemleri üretmekteyiz. Şirket felsefemiz, tüm iş ilişkilerimiz temeli ve hedefi  üst düzey güvenliğe ve güvene dayanmaktadır.

Çevre koruma ve sürdürülebilir üretim

Çevrenin korunması, insanların güvenliği ve sağlığı ile doğal kaynakların korunması Boltzing için en önemli önceliklerdir.

İhtiyaç temelli kablo çözümleriyle maksimum müşteri avantajı

Tanınmış bir kablo üreticisi, geliştirme ve sistem ortağı olarak müşterilerimizle yakın işbirliği içinde "yüksek düzeyde özelleştirilmiş çözümler" geliştiriyor ve üretiyoruz. Bu, uygulamalar özel kablolar ve kablo sistemlerini kapsarken ihtiyaç kadar maliyet bakış açımız ile aşırı mühendislikten kaçınma ile beraber  global tedarik gücümüzle   maksimum maliyet avantajı oluşturuyoruz.

Kişiye özel kaliteli, güvenli, uzun ömürlü özel kablolar sağlarız

Kablo çözümlerimizin  yüksek kalitesi  ve güvenilirliği muhakkak ki bizim için en önemli konudur. Ürünlerimizin uzun yaşam döngüleri sayesinde müşterilerimize önemli avantajlar sunuyoruz. Bu yaklaşımımız genel maliyetler anlamında uzun vadede daha düşük gider ile sonuçlanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti en yüksek önceliğe sahiptir

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Yüksek motivasyonlu ve iyi eğitimli çalışanlarımız her gün bu zorluğun üstesinden başarıyla gelmektedir.

Boltzing imalat görüntüsü

Vizyonumuz

Dünyanın en yenilikçi kablo üreticisi olmak istiyoruz.

İnovasyon, tüm faaliyetlerimizde anahtar kelimedir. Vizyonumuz, geleceğin ihtiyaçları için kablo icat etmek, tasarlamak ve üretmektir. Çözümleri özelleştirmek ve doğru uygulama, paketleme veya sistem için doğru kabloyu bulmak için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Dünyanın en çevreci kablo üreticisi olmak istiyoruz.

Ayrıca sürdürülebilir bir dünya için çalışmalarımızda yenilikçiyiz. Güneş enerjisi, rüzgar enerjisi ve su gücüne yaptığımız kablo üretim yatırımlarıyla tükettiğimizden daha fazla yeşil elektrik üretme gayretindeyiz. 

Dünyanın en güvenli kablolarını üreten, bir marka olarak bilinmek istiyoruz.

Sevdiklerinizle paylaştığınız bağ paha biçilemezdir. Sevdiklerimiz hızlı ve tempolu bu dünyada, hayatımızdaki tek sabittir ve geleceğimizi şekillendirme gücüne sahiptir. Bu nedenle, sevdiklerimizi  korumak önceliğimiz olmalıdır. Boltzing Kablolarını üretirken  hayatınızı aydınlatan sevdiklerinizi koruma ihtiyacınızı anlamaktadır. Bizden satın aldığınız herhangi bir ürünün güvenliğinden ödün vermiyoruz. 32 yılı aşkın yolculuğumuzda sizinle bağımızı güçlendirdik çünkü kaygısız bir yaşam arzunuzu korumak önceliğimizdir.

Boltzing kablo imalat istasyonu

Değerlerimiz

Kurumsal ilkelerimiz ve değerlerimiz, şirket faaliyetlerimiz ve nihai ürünlerimiz için iş yapma şeklimizi ve müşterilerimiz tarafından algılanmak istediğimiz yolu belirler.

 • Kalite: Öncelikli hedefimiz kaliteyi hem nihai ürünlerimizde hem de hizmetlerimizde oluşturmaktır. Tedariklerde, süreçlerde, prosedürlerde ve yönetimde her zaman mevcut olmalıdır.

 • Mükemmellik: En iyi nihai ürün ve hizmetleri elde etmek için tüm ekibimiz günlük eylemleri boyunca mükemmellikle yönetilir. Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle ilişkilerimizde her zaman mükemmellik mevcuttur. 

 • Yenilik: Projeye özel ürün tasarımı ile müşteri memnuniyeti için yenilikçi olmak çok önemlidir., Yenilik, ürünlerimizin oluşumunda ve  pazar konumlanmasında her zaman ana ilkemiz olmuştur;

 • Saygı: Herkese saygı ve mesleki değerlerin verildiği güvenli, üretken bir çalışma ortamına bağlıyız. Tüm profesyonel ekibimize, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize ve rakiplerimize adil muameleyi ve eşit fırsatları teşvik ederiz. 

 • Dürüstlük: itibarımızın temelidir; Dürüstlük, adil ve şeffaf eylemler, şirketimizin tüm üyelerinin davranışlarında her zaman yer alır ve müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize kadar uzanır. 

 • Ekip Çalışması: Bu değerin desteklenmesi yoluyla, tüm ekip üyelerimizin birbirlerinin projelerine ve Şirketin stratejik çizgilerine tam bir entegrasyon ve bağlılık sağlamasını hedefliyoruz.

Boltzing kablo imalatı

Sosyal Sorumluluğumuz

Boltzing'de kurumsal sosyal sorumluluk, insanlar, toplum ve çevre için sorumluluk almakla ilgilidir. Doğru işler yapacağız ve işleri doğru yapacağız. Doğruluk, Boltzing için görevlerimizi sürdürülebilir, etik ve sosyal olarak sorumlu bir şekilde yürütmemiz gerektiği anlamına gelir.

İklim değişikliği, zamanımızın en büyük zorluklarından biridir. Fosil enerjiyi yenilenebilir, emisyonsuz enerji ile değiştirmek için elektrik enerjisini; endüstri, ulaşım ve gündelik yaşama uygulama ve elektrik enerjisini her alanda kullanılır duruma getirme. gereklidir. Faaliyetlerimiz sayesinde, Türkiye ve komşu ülkelerimizin yenilenebilir enerji payını artırmasına ve sera gazı emisyonlarını azaltmasına yardımcı oluyoruz. Bunu kendi günlük işlerimizde çevre ve sosyal koşulları dikkate alarak da yapmaktayız. İklim önlemlerini kendi işimizde uyguluyor ve iklim riskini sorumlu bir şekilde yönetiyoruz. Günlük işlerimizde iklim değişikliği yanında küresel zorluklarla da karşı karşıyayız. Biyolojik çeşitlilik kaybı, sosyal damping ve etik olmayan iş faaliyetleri de sosyal sorumlulukla çalışmamızı pekiştirmektedir.

Sosyal sorumluluk alanındaki en önemli alanlarımızı aşağıdaki alanlara ayırdık:  

 • Sağlık ve güvenlik

 • İnsana yakışır çalışma koşulları

 • Kapsamlı çevresel sorumluluk

 • Sera gazı azaltımı ve iklime uyum

 • İş etiği ve yolsuzlukla mücadele

Boltzing yeşil enerji
Boltzing Kalite Kontrol

32 YILLIK

GÜVEN

Size yardıma hazırız.

bottom of page