top of page
Mutlu Çocuklar

Gizlilik ve Güvenlik

Her zaman dost kalalım diye Kablo üreticisi, Kablo tedarikçisi, Kişiselleştirilmiş kablo geliştiricisi Boltzing  fakatsız,, amasız ve koşulsuz olarak Geniş Kablo Çeşitler ve Avantajlı Kablo Fiyatları ile  her zaman yanınızda olacaktır 

 

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik 

 

Kablo üreticisi, Kablo tedarikçisi, Kişiselleştirilmiş kablo geliştiricisi Boltzing internet sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Ancak Boltzing satış, ziyaret trafiği, ilgili site bilgileri, toplu istatistikler konusunda ,kullanıcılar tarafından bilgi toplamaya yetkili kılınmış olup bu bilgiler kişisel detayları içermeyecektir.

 

Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine getirmek ya da interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri istememiz gerekebilir. Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta ya da telefon yoluyla yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve promosyonlarımız hakkında bilgi vermek amacıyla iletişim kurmak için kullanabiliriz.

 

Herhangi bir hizmet istediğinde bulunursanız ya da bu siteye içerik sunarsanız, isteğinizi işlememiz ya da yerine getirebilmemiz için gerekli ek bilgiler için sizinle temas kurmamız gerekebilir. Ancak, yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan bu bilgiyi hiçbir üçüncü şahsa vermeyeceğiz.

 

Eğer bizimle yukarıda açıklanan konuyla ilgili olarak irtibata geçmek istiyorsanız lütfen infoboltzing@gmail.com adresine email atarak ya da telefonla 08503078017'yi arayarak ulaşabilirsiniz.

Güvenlik

 

256 Bit SSL Bit Güvenlik Sertifikamız vardır. Ödeme sayfasında sizden istenen kredi kartı bilgileriniz, www.boltzing.com'dan alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak için, devlet sertifikasyonuna sahip iyzico firması tarafından tutulmaktadır.

Ödeme kısmına gelindiğinde ise, siz değerli müşterimiz ile İyzico arasında köprü oluşturulmakta ve girdiğiniz bilgiler SSL Sertifikası ile şifrelenerek gönderilmektedir. 

Call 

+90 850 307 8017

Email 

Follow

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page